Yılların borsacısı altcoin’lere 5 yıl ömür biçti: “Unutulacaklar”

Deneyimli borsacı Peter Brandt, alternatif kripto paraların yüzde 99’unun beş yıl içinde unutulup gideceğini iddia etti.

Keskin görüşleriyle zaman zaman kripto para yatırımcılarından bazılarının tepkisini çeken deneyimli borsacı Peter Brandt, altcoin piyasasının kaderinin iyi olmadığına inanıyor.

Profesyonel borsacı, dün Twitter‘daki bir gönderisinde Litecoin, Ethereum ve Ripple’ın BTC bazında yeni düşük seviyeler görmeyi sürdüreceğini ve kripto para yatırımcılarının Bitcoin’e odaklanması gerektiğini ifade etmişti. Yanıldığını söyleyen bir takipçisinin yorumu üzerine analist, iddiasını daha da ileri taşıyarak tüm kripto paraların yüzde 99’unun beş yıl içinde uzak bir hatıra olacağını öne sürdü.

“Tüm diğer kripto paraların yüzde 99’u beş yıl içinde unutulacak.” ifadelerini kullanan Brandt, Ether ile Litecoin’in ise “çöp yığınının geri kalanından” daha önde olduğunu iddia etti.

Altcoin’leri parlak bir gelecek beklemediğini düşünen tek isim Brandt değil. Eski Wall Street trader’ı Max Keiser, birkaç gün önce alternatif kripto paraların asla geri dönmeyeceğini savunmuştu.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: