XRP sahiplerine dağıtılacak FLR’ler, Litecoin’e de geliyor

Geçen ay alınan cüzdan kayıtlarına göre, önümüzdeki aylarda XRP sahiplerine 1:1 oranında dağıtılacak olan FLR token’ları için düzenlenen airdrop, Litecoin’e de geliyor.

Flare Networks’ten bugün yapılan açıklamada, Flare’in ağ ikinci çeyrekte hayata geçmeden önce Litecoin ile de entegre edileceği bildirildi. Böylece LTC, Ethereum tarzı akıllı sözleşmelerle Flare üzerinde kullanılabilecek. Ekipten gelen açıklamaya göre, bu LTC’ye birlikte çalışabilirlik ve birleştirilebilirk kazandıracak.

FLR token’ları Litecoin sahiplerine de dağıtılacak

Açıklamada ayrıca Flare tarafından LTC sahiplerine dağıtılmak üzere 5 milyar FLR ayrıldığı, daha fazla detayın önümüzdeki hafta açıklanacağı belirtildi. Litecoin sahiplerinin 1 LTC karşılığında yaklaşık olarak 60 FLR almaları bekleniyor. Şu an için dağıtımın ne zaman ve ne şekilde yapacağı belirsiz. Bu nedenle resmi açıklama beklenmeli.

Bilindiği üzere geçtiğimiz ay, XRP sahiplerine 1:1 oranında dağıtılacak olan FLR’ler için bakiye kayıtları alınmıştı. XRP sahiplerinin hak ettikleri FLR, önümüzdeki aylarda dağıtılmaya başlanacak.

Açıklama ilk dakikalarda LTC’nin fiyatında önemli bir etki yaratmadı. LTC, TSİ 17.30 itibari ile 174 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: