Türk-Yabancı Borsalar

Arkadaşlar bir çok borsa var bunların içinde  güvenilir Türk ve yabancı borsalar şunlar `:

TÜRK BORSALAR

BTCTurk 

Ülkemizin ilk Bitcoin borsasıdır. BTC Trader altyapısını kullanmakta olup son günlerde sunduğu Papara ile para yatırma hizmetiyle gün içinde istediğiniz saatte ve hafta sonları  Türk Lirası yatırma işlemi yapılabilmekte. İşlem gerçekleştirmek için kimlik onay prosedürleri gerekmektedir.

BURADAN üye olabilirsiniz

THODEX

2017 Yılında kurulan bir kripto para borsasıdır

kısa süre içerisinde gerçekten en çok tercih edilen borsalardan birisi olmuştur

THODEX, DÜNYA ÇAPINDA
6 KITA VE 120’Yİ AŞKIN ÜLKEYE
HİZMET VERMEKTEDİR

BURADAN

PARİBU

2017 yılında hizmete girmiştir,oldukça basit arayüzü vardır ,

BURADAN üye olabilirsiniz

BİTTURK

Bu sitenin en büyük avantajı XRP(Ripple) alışverişi yapılabilen bir borsa olmasıdır .Bitcoin,Dash,Litecoin,Ethereum,Monero alışverişleride yapabilirsiniz.

BURADAN üye olabilirsiniz

Gelelim şimdi güvenilir olan;

YABANCI BORSALAR

Binance

En çok beğenilen  borsa olan binance son zamanlarda popülaritesi hızla artan ve Türk’lerin en çok tercih ettiği Çin merkezli borsadır.öyleki günlük   işlem hacmi 25 milyar doları geçmiştir.milyonlarca üyeye ulaşmıştır.kolay ve güvenli bir arayüze sahiptir.yeni başlayanlar için zorlanmadan işlem yapacakları bir sitedir.( BNBcoin binancenin coinidir)

BURADAN üye olabilirsiniz

KRAKEN

Kraken 2011 yılında kuruldu , Euro hacmiyle çok büyük. Genelde borsa yöneticileri kendilerini gizler ancak , sitenin yetkilileri kendilerini açık bir şekilde belirtmesiyle güven veriyor.iyi yanları var ama sıkıntılarıda var  değinecek olursak sınırlı ödeme yöntemleri ve kullanıcı arayüzünün zorluğundan bahsedebiliriz.

BURADAN üye olabilirsiniz

Bittrex

Sanırım bu kadar çok Coin başka hiçbir borsada yoktur.ABD merkezli bir borsa ve işlem hacmi sırasında 4.sırada yer alıyor

BURADAN üye olabilirsiniz