‘Sonu Ödül Olsun’ yarışması BtcTurk sponsorluğunda başlıyor

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, Türkiye’nin spor sosyal ağı VOLE ile birlikte ‘Sonu Ödül Olsun’ adlı Milli Takımlar Özel Bilgi Yarışması’nı hayata geçiriyor.

Basın bülteni

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu BtcTurk, sponsorluğunu üstlendiği ‘Sonu Ödül Olsun’ yarışmasını sporseverlerin beğenisine sunuyor.

4 hafta boyunca her hafta farklı kişilerin yarışacağı Sonu Ödül Olsun yarışması, Irmak Kazuk’un moderatörlüğünde ve BtcTurk’ün sponsorluğunda YouTube VOLE kanalında 8 Kasım Pazar günü başlıyor. Kadın ve Erkek Millî Takımlarının ana sponsoru olan BtcTurk, yarışma ile 10 bin TL hediye ediyor.

İlk hafta spor yorumcularından Ali Ece, Ilgaz Çınar ve Mustafa Demirtaş’ın yarışmacı olarak katılacağı Sonu Ödül Olsun’da Millî Takımlar hakkında 3 kategoride, farklı zorluk derecelerinde hazırlanan 12 soru yarışmacılara sorulurken, her hafta 1 soru da “İzleyici Sorusu” olarak izleyicilere yöneltilecek. BtcTurk’ün Twitter‘daki takipçileri de paylaşılan ipuçları ile yarışmaya katılarak imzalı Milli Takım forması kazanabilecek.

İzleyiciler, Sonu Ödül Olsun yarışmasına, YouTube Vole kanalından katılacak, ipuçlarını BtcTurk’ün Twitter hesabı üzerinden takip edebilecek.

BtcTurk hakkında

2013 yılında Kerem Tibuk tarafında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve en büyük ve dünyanın dördüncü Bitcoin ve kriptopara alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 120’den fazla çalışanı bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 1 milyonu aşkın kullanıcısına 7/24 hizmet veriyor.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: