!Son Dakika! Centra’nın (CTR) Kurucuları Sharma ve Farkas Dolandırıcılıktan Tutuklandı !

CTR Binanceden Kaldırılıyormu ?

 Binance’den bugün gelen açıklama:

Bu, Centra Tech ekibiyle ilişkili üyelerin tartışmalı ve hileli eylemleriyle ilgili olarak bugün daha önce yayınlanan bilgiler ışığında CTR jetonuna ilişkin yüksek riskle ilgili özel bir duyurudur.

Daha fazla bilgi aramaya ve durumu yakından izlemeye devam edeceğiz ve ısrar etmek de dahil olmak üzere daha fazla eyleme geçebileceğiz. Belirteci iptal etmeyi seçersek, 72 saatten az olmayan bir bildirim süresi sağlanacaktır.

Mayweather onaylı Centra’nın (CTR) kurucuları dolandırıcılıktan tutuklandı


SEC tarafından yayınlanan basın bildirisinde, Centra’nın (CTR) kurucuları Sohrab Sharma ve Robert Farkas’ın dolandırıcılıkla suçlandığı belirtildi.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bir ICO’yu durdurdu ve kurucuları, sahte bir ICO düzenlemekle itham edildi.

SEC tarafından yayınlanan basın bildirisinde, Centra Tech’in kurucuları Sohrab Sharma ve Robert Farkas’ın kayıt dışı menkul kıymet satarak 32 milyon dolar toplamasından sonra dolandırıcılıkla suçlandığı kaydedildi.

ICO, fonların Visa ve Mastercard tarafından desteklenen finansal ürünler geliştirmeye ayrılacağını iddia ederken SEC, Centra’nın herhangi bir ödeme kartı şirketiyle hiçbir ilişkisinin olmadığını açıkladı.

Kurucular Sharma ve Farkas’ın  tutuklandığı bildirildi.

Dolandırıcılıkla suçlanan ICO’nun tanıtımında dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather ile ünlü rapçi DJ Khaled de yer almıştı.

Bu arada Centra (CTR), yüzde 71’den fazla değer kaybederek 10 cent’e düştü.

%d blogcu bunu beğendi: