Sata sata bitiremediler: Binlerce PlusToken Bitcoin’i tekrar harekete geçti

Çin’in en büyük ponzi planı olarak nitelendirilen PlusToken’a ait, mevcut fiyatlarla 120 milyon dolar değerindeki 13 bin BTC harekete geçti.

Çin tarihinin en büyük ponzi planı olarak nitelendirilen PlusToken’a ait BTC’ler tekrar hareket halinde.

Son 24 saatte PlusToken cüzdanlarından işlem karıştırma servislerine 13,000 yeni BTC yatırıldığı belirlendi.

Dovey 以德服人 Wan @DoveyWan

PlusToken is on the move again

The other maybe slightly positive way to think abt all these mega scams is that they actually effectively serve the purpose of coin re-distribution in a very methodical trickling approach https://twitter.com/ergobtc/status/1236072541808029696 …Ergo ∴TxIDs Or It Didn’t Happen∴@ErgoBTC~13k in new PlusToken mixer deposits in last 24 hrs.

Almost all previous mixer deposit change has entered mixing, confirming my theory.

Distributions still on/off. Much slower than September and November.

New report and full sit rep imminent.
1910:18 – 7 Mar 2020Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilikDovey 以德服人 Wan  adlı kişinin diğer Tweetlerini gör

İşlem karıştırma servisleri, işlemlerin izini takip etmeyi zorlaştırmak için kullanılıyor. Bu sayede dolandırıcılar, gönderilen BTC’nin kaynağını gizleyerek satılmak üzere hedef borsaya sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Karıştırma servisleri, daha fazla gizlilik isteyen kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

PlusToken, kullanıcılarına %600’e varan getiriler vadeden Çin merkezli bir ponzi planıydı. Sayısız kullanıcıdan 2-3 milyar dolarlık kripto para elde edildiği varsayılıyor.

PlusToken’ın elinde BTC dışında daha büyük ölçüde ETH de vardı. Bu ETH’lerden bazıları borsalarda satıldı. Kalan miktar net olarak bilinmiyorken Ağustos’tan beri de aralıklarla BTC satışı yapılıyor. Son zamanlarda bu satışlar oransal olarak azalma gösterdi. Chainlysis, Aralık ayında faillerin yaklaşık 25,000 BTC sattığını belirlemişti.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: