Ripple yöneticisi, 11 altcoin’de 300,000 dolar kaybettiğini açıkladı

Ripple yöneticisi David Schwartz, geçmişte pek bilinmeyen 11 altcoin’de 300 bin dolar para kaybettiğini söyledi.

Ripple teknoloji yöneticisi David Schwartz, altcoin rüyalarının kendisine yüz binlerce dolara mâl olduğunu belirtti.

“Bitcoin ve diğer kripto paralarda hiç para kaybettiniz mi?” başlıklı bir Quora gönderisini yanıtlayan Schwartz, geçmişte çok kötü tercihleri olduğunu belirtti:

“Kazandıklarımdan fazla olmasa da, evet çok para kaybettim. Sonunda bir felakete dönüşen birçok kripto paraya yatırım yaptım. Sonunda hiçbir değeri kalmayan token’lara yaptığım yatırımlardan dolayı 300 bin dolardan fazla param gitti!”

XRP Ledger’ın en önemli yaratıcılarından biri olan Ripple yöneticisi, bu değersiz token’ların TIX, DICE, FLASH, VEZT, AMP, SIG, BEE, KIND, PRYZE, KUDOS ve NRN olduğunu belirtti.

Schwartz geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, her birini 1 dolardan olmak üzere tam 40 bin ETH sattığını belirtmişti. Schwartz önceden de Bitcoin’i 750, XRP’yi de 0.10 dolardan satmıştı:

“O dönem yani 2012 karımla risk almama kararı vermiştik. Yaptığımız yatırımların risksiz olması konusunda ısrar etmişti. Ve şunu söylemeliyim ki, 750 dolardan sattığım her Bitcoin ve 0.10 dolardan sattığım her XRP canımı çok acıtıyor. Şu anda da elimde, Bitcoin ve XRP var. Az sayıda BAT ve ETH, ve çok az sayıda da başka coin’ler var”

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: