OKEx’te işlem yapıyor musun? Ücretsiz kripto bot’lara buradan ulaş!

Sponsorlu

Otomatik kripto para alım satımı için bulut temelli bir yazılım olan TradeSanta ile likiditesiyle dünyanın ilk 10 kripto para borsasından biri olan OKEx arasında yapılan ortaklığın bir parçası olarak 49 botu çalıştırmayı içeren 1 aylık ücretsiz Basic plan kazanabilirsiniz.

Promosyondan yararlanmak için iki platformun hesaplarını API ile birbirlerine bağlamanız ve TradeSanta botlarıyla en az 100 dolarlık işlem hacmine ulaşmanız gerekiyor. İşlemleri yapmanızın ardından 3 gün içinde otomatik ve ücretsiz olarak Basic plan kazanacaksınız. Kampanya hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesine göz atabilirsiniz.

Peki, ya TradeSanta’da Basic üyeliğiniz varsa? Telaşlanmayın. Sistem otomatik olarak hesabınıza 1 aylık ücretsiz üyelik ekleyecektir.

TradeSanta ve OKEx, kullanıcılarının alım satıma bakış açılarını genişletmek ve yeni işlevselliklere yelken açmaları için iş birliğine gittiler. Bir OKEx trader’ı olarak yazılımların duygusallıktan uzak şekilde 7/24 birden fazla emri aynı anda verebilme yeteneğini avantajınıza çevirebilirsiniz.

OKEx’te zaten bir hesabınız varsa, TradeSanta’nın kripto botlarına bir aylık erişiminiz ve bunları ücretsiz deneme şansınız olacak. TradeSanta’nın botlarını zaten çalıştırıyorsanız, OKEx üzerinden işlem yaparak 385 işlem çiftine ve düşük ücretlere sahip olacaksınız. Ayrıca yeni üyeyseniz de hızlı KYC prosedürlerinden hemen sonra işlemlerinize başlayabilirsiniz.

OKEx’e ek olarak; Binance, Huobi, HitBTC, UPbit Kore, Bitfinex ve Bittrex gibi diğer önemli borsalara da bağlanabilirsiniz.

Kaynak:uzmancoin


%d blogcu bunu beğendi: