Narkasa, Altcointurk ile iş birliği yaptı

Türkiye’nin sosyal kripto para alım satım platformu Narkasa, “İyi İnsan İyi İş” mottosuyla hareket eden kripto para topluluğu Altcointurk ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu!

Sosyal borsa olma hedefiyle yola çıkan “Narkasa” ve Altcointurk, kripto para sektörüne ilgi duyan yatırımcılarla 7/24 iletişim halinde olmak, bilgi kirliliğinden arınıp eğitimli bir şekilde alım satım yapmak isteyen insanlara yardımcı olmak ve kullanıcılarına yeni fırsatlar sunmak için birlikte çalışarak birçok projeyi hayata geçirecekler.

Narkasa, artık Kadıköy’de kripto para dünyasında “Aynı dili konuşan insanların buluşma noktası” olarak nitelendirilen, kripto para yatırımcıları için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk “Trader Base” konseptinin içinde, Altcointurk l Narkasa Academy aracılığıyla kripto para ile alakalı birçok çalışmaya destek verecek.

Narkasa, 2 yıllık detaylı bir çalışmayla hayata geçirilmiş, tüm alt yapısı inhouse hazırlanan, güvenlik sıralamasında Türkiye’de 1. sırada, dünyada ise 48. sırada, yeni ve iddialı bir kripto para alım satım platformu olmanın yanında, Türkiye’den globale açılmış ve sektöre öncülük etmek isteyen bir platform olmayı hedefliyor. 156 ülkeden kullanıcısı bulunan Narkasa, bu hedefte yol alırken her zaman kullanıcı memnuniyetini en önde tutarak Altcointurk iş birliği ile de tüm kullanıcılarıyla temas halinde kalarak sosyal bir borsa olma amacı güdüyor.

Altcointurk, kripto para sektörüyle ilgilenen tüm bireylerin finansal farkındalık kazanmasını ana hedefi olarak belirlemiş “İyi İnsan, İyi İş” fikrini benimsemiş bir kripto para topluluğudur. Eğitim ve öğretimi koşulsuz desteklediklerinin altını çizen Altcointurk ekibi, partnerleri Narkasa ile ortak hizmet verdikleri Altcointurk l Narkasa Academy’de kripto parayla ilgilenen tüm bireylerin temel ve teknik analiz bilgileri edinebilmeleri için gerekli tüm çabayı göstermeye hazır olduklarını bu iş birliği ile belirtiyorlar.

Altcointurk çatısı altında gerçekleşmiş ve gerçekleşecek tüm eğitimler katılımcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Altcointurk l Narkasa Academy’de de bu eğitimleri almak isteyen tüm kişiler, ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler.

Türkiye’nin sosyal kripto para platformu Narkasa ve sosyal kripto para topluluğu Altcointurk tüm meraklıları için birlikte finansal farkındalık yolunda birçok başarıya imza atacaklarını bildiriyor.

Tüm sorularınız için www.narkasa.com adresini inceleyebilirsiniz.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: