Mike Novogratz: Bitcoin’de ağ etkisi daha yeni başlıyor

Kripto para yatırım firması Galaxy Digital’ın CEO’su, eski yatırım fonu yöneticisi ve girişimci Mike Novogratz, mevcut Bitcoin rallisinin 2022’ye uzayabileceğini düşündüğünü söyledi.

En büyük kripto paranın sürüklediği boğa piyasasının sona ermekten çok uzak olduğunu belirten Novogratz, önümüzdeki 22 aylık sürede bankaların da Bitcoin trenine atlayacakları yorumunu yaptı:

“Size şunu söyleyeyim, geliyorlar”

“Şu anda dereyi geçtik. Hatta tepenin üstündeyiz. Ağ etkisi daha yeni başlıyor. Şu anda büyük kurumsal şirketlerin Bitcoin benimseme seviyelerinin çok erken döneminde olduğumuzdan eminim. Büyük bankaların daha sahneye çıktığını görmedik bile… Size şunu söyleyeyim, geliyorlar. Bitcoin şu anki durumundan hem bu sene hem de seneye çok daha yüksek olmazsa gerçekten şaşırırım”

“Paul Tudor Jones Bitcoin’e baktı ve…”

Bitcoin’in uzun vadede yoluna devam edeceğini belirten Galacy Digital CEO’su, en büyük kripto paranın büyümesini sağlayacak faktörleri de sıraladı:

“Koronavirüs pandemisi her şeyi değiştirdi. Zor elde edilen varlıkların makro yapısını da değiştirdi. Bitcoin bu dönemde kendini daha da gösterdi ve benimsenme eğrisi aslında hızla yükseldi. Paul Tudor Jones Bitcoin’e baktı ve ‘Vay be! bu gerçekten zor varlık olarak işe yarıyor’ dedi. Dolar dışında en büyük dağıtık varlık Bitcoin ve onun neden çok önemli olduğunu sizlere anlatan bir topluluğu var”

Şirketi Galaxy Digital’ın portföyü hakkında da bilgi veren Novogratz şu ifadeleri kullandı:

“Şu anda yüzde 70 Bitcoin, yüzde 25 Ethereum ve yüzde 5 de Defi token’larına sahibiz. Bence bu, doğru risk ve doğru volatilite için hazırlanmış bir portföy”

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: