Kripto para borsası Thodex’in trafiği Ekim ayında 5’e katlandı

TV reklamları ve hediye kampanyasına ağırlık verdiği gözlemlenen Thodex’in web trafiği 5 kattan daha fazla artış gösterdi.

Daha önce Koineks olarak bilinen ve Mart ayında yeniden markalanan Thodex, Ekim ayında rekor ziyaret aldı. Borsanın internet sitesi Thodex.com, SimilarWeb verilerine göre Eylül ayında 220 bin ziyaret sayısı elde ederken bu rakam geçtiğimiz ay 5 kattan daha fazla artış göstererek 1 milyon 400 bini buldu.

Thodex, Ekim ayı itibari ile hem TV reklamları hem de hediye kampanyalarına ağırlık verdi. Şirket, geçtiğimiz ay büyük ödülün 2020 model Porsche Panamera GTS olduğu bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında ayrıca 50 kişiye Macbook Air, 30 kişiye iPhone 11, 100 kişiye Apple Watch, 50 kişiye Playstation 4, 30 kişiye Samsung Galaxy S10 ve 500 kişiye Thodex hediye paketi veriliyor. 16 Ocak’ta sona erecek olan bu kampanya ve bir süredir TV kanallarında dönen reklamlar, borsanın trafiğini 5 katına çıkarmasına önemli katkı sağlamış görünüyor.

Thodex web trafiği

Borsada sadece ziyaret sayısı değil, işlem hacminde de önemli ölçüde büyüme yaşandı. CoinMarketCap verileri, Thodex’in son 24 saatteki işlem hacmini yaklaşık 29 milyon dolar olarak belirtiyor. Borsa üzerinde 20 kripto para listeleniyor. Hacimde en büyük payı ise Bitcoin, Chainlink ve Tether oluşturuyor.

Kaynka:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: