Kripto para borsası Binance, Binance Card’ı duyurdu

Binance, Visa ile iş birliği içinde oluşturulan ve kripto paraların her yerde kullanılabilmesine olanak tanıyacak Binance Card’ı duyurdu.

Kripto para borsası Binance, Visa ile ortaklık içinde geliştirdiği Binance Card’ı resmen duyurdu.

Açıklamaya göre Visa tarafından çıkarılacak ve 200 bölgede 46 milyondan fazla satıcı tarafından kabul edilecek olan Binance Card, kripto para ile alışverişi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Açıklamada ayrıca Binance Card’ın normal bir ödeme kartının yaptığı her şeyi, hatta daha fazlasını yaptığı ve bir banka tarafından verilen normal kart gibi çalıştığı kaydedildi.

Kullanıcılar, Binance Card App aracılığıyla kartı Bitcoin yada BNB şeklinde doldurabilecek ve buradaki parayı daha sonra dilediği gibi kullanabilecek. Bunun BNB’yi bir cüzdandan diğerine aktarmak kadar basit olduğu belirtildi.


Binance Card, şu anda beta sürümünde bir sanal kart olarak mevcut ve fiziksel kart ise kısa süre içinde çıkarılacak. Kart, birkaç hafta sonra tüm yeni ve mevcut Binance kullanıcıları için kullanılabilir olacak.

Binance Card App arayüzü

İlk olarak Malezya’da kullanıma sunulacak olan ürün, daha sonra Vietnam’a ve ilerleyen dönemde de daha fazla ülkeye yayılacak.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: