IstanBlock 2020, konuşmacı listesini tanıttı

9-10 Nisan tarihlerinde yapılacak olan İstanbul Blockchain Haftası’nın merakla beklenen blockchain etkinliği IstanBlock 2020 için konuşmacılar tanıtıldı. Katılımcılar ise blockchain ve kripto dünyasının yıldızlarını dinlemek için şimdiden dört gözle beklemeye başladılar.

Etkinlikte, Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı Roger Ver’ in yanı sıra NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Celsius Network kurusucu Alex Mashinsky, Yahoo’da mühendislik başkan yardımcısı DP Suresh, Bybit’in kurucusu ve CEO’su Ben Zhou ve daha fazlası konuşmacı olarak yer alacak.

Türkiye’den ve dünyadan da önemli konuşmacıların listeye eklenmesiyle katılımcılar, mevcut kripto para ve blockchain dünyasının durumunu ve önümüzdeki 12 ay ve sonrasında yeni yatırım alanlarının neler olacağını öncelikli bir şekilde öğrenecekler.

Kripto PR ajansı EAK Dijital’in kurucusu, CEO’su ve etkinliğin organizatörü Erhan Korhaliller, Türk blockchain projelerinin dünya çapında farkındalığını artırmak için bu etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını belirtti.

Korhaliller, “Heyecan verici konuşmacılarımızın ilk kısmını bugün açıklamış olmaktan ve blockchain ve kripto para dünyasının en büyük isimlerini ilk kez Türkiye’ye getiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki zaman diliminde ev sahipliği yapacağımız proje ve İstanbul Blockchain Haftası’na daha fazla insan katılmak için kaydoldukça heyecan verici duyurularımızın sayısı artacaktır. Bu etkinliğin, ülkelerinin önümüzdeki yıllarda blockchain’in dünyayı şekillendirmesinde önemli bir rol oynadığını fark edecek Türk blockchain işletmeleri ve girişimcilerinin hayal gücünü tetiklediği açıkça ortadadır. Zaten, Türkiye’de birçok insanın kriptodan haberi var. Bu etkinliğin yapacağı şey buradaki mevcut coşku ve enerjiyi dünya sahnesinde bir araya getirmek olacak. Bu çok heyecan verici.” dedi.

IstanBlock, 6-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Blockchain Haftası’nın ana etkinliği olacak, ayrıca şehirde bunun yanında birçok küçük çaplı etkinlikler de yapılacak.

IstanBlock, yüksek prestijli Hilton Bomonti Hotel’de düzenlenecek. Ayrıca, heyecan verici konuşmacıları dinlemenin yanında yeni insanlarla tanışmak, yeni projeler dinlemek ve üretmek, uzun süreli ortaklıkların temelini atmak için 2000’den fazla konuğun katılması bekleniyor.

Bugün açıklanan konuşmacılar ise şöyle:

– Roger Ver ( Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı)
– Alex Mashinsky (Celsius Network kurucusu)
– Da Hongfei (NEO kurucusu)
– Gustavo Arentoft (MakerDAO, İş Geliştirme)
– Ben Zhou (Bybit CEO’su)
– Alexandre Kech (Onchain Custodian CEO’su)
– DP Suresh (Yahoo’da VP Engineering
– Sinan Koç (BiLira CEO’su)
– Burçak Ünsal (Ünsal Hukuk Bürosu ortaklarından)

IstanBlock 2020, kriptonun yeni kaynağında kendilerine bir yer oluşturmak isteyen projelere heyecan verici bir fırsat sunuyor. Bu etkinlik, Türk projeleri için önde gelen uluslararası projelerle stratejik ortaklıklar kurmaya, global basında yer almaya ve Türk toplumu için istihdam yaratmaya yardımcı olacak.

Etkinliğin gündeminde olacak diğer konu başlıkları ise şöyle: DeFi, Türevler, Regülasyonlar, Oyunlar ve Yatırım.

Biletler

Erken dönem avantajlı biletlerin süresi 30 Ocak tarihine kadar uzatıldı. Fiyatlar Türkiye dışından katılacak olan misafirler için 250£’dan başlıyor. İndirim süresi dolduktan sonra biletlerin fiyatı artacak.

Türk vatandaşlarının ise etkinlikten maksimum faydayı sağlamaları için fiyatlar, 30£’dan başlatıldı.

Biletler itibari para ve çeşitli kripto para birimleriyle satın alınabilir. Daha fazla bilgi için www.istanbulblockchainweek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: