INS (ins ekosistem) Nedir?

 

Ins(ins ekosistem) son zamanlarda takip ettiğimiz ve projesini hem mantıklı bulduğumuz hemde dünya için iyi şeyler de yapılıyor dediğimiz bir  coin, bu gün size tanıtıcağız.

Gıda üreticileri ile tüketicilerini doğrudan buluşturan, dünyanın ilk merkezsiz küresel platformu INS ile tanışın.

Platform, milyarlarca dolarlık gıda perakendeciliği sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

Düşünün yediğimiz sebze ve meyveleri direk üreticiden alsaydık , aracıları ortadan kaldırsaydık hem üretici daha fazla kazanır hemde tüketici sağlıklı ve daha ucuz ürünlere almazmıydı. Bu temel soruna cevap arayarak üretici ile tüketiciyi buluşturmaya çalışan INSCoin bunu hedefleyen ve global merkezi olmayan ilk coindir.
Üreticinin mallarını tüketiciye tanıtması için özel pazarlama programları hazırlayıp, bu programların özel sözleşmelerle desteklenmesini sağlıyor ve bu programları kullanan kişilere ödül olarak ins coin dağıtmayı düşünüyor.
50 milyon toplam sayısı olan ins coin miltarı bakımından az diyebileceğimiz bir sayıda yer alırken şuanda hepsi dolaşımdadır.
Teknik analizine gelirsek MACD indiktörü INScoin için alım sinyali vermekte iken RSI ise aşırı alım bölgesinde olduğunu belirtiyor. Kısacası orta ve uzun vade için güzel bir yatırım fırsatı sunuyor.

Eğer yeterli desteği görürse kısa sürede güzel yerlerde görebileceğiz..

Bu makale bir araştırma yazısıdır ve yatırım tavsiyesi değildir..

  Araştırma ve Analiz:  YAKUP AYBEY

%d blogcu bunu beğendi: