Frank Holmes: 2021, Bitcoin, Ethereum, altın için büyük bir yıl olacak

US Global Investors CEO’su Frank Holmes’a göre altın fiyatı 2021’de 2200 ila 2600 dolar aralığında olacak. Holmes; Ethereum’da da bu senin başında altın ve gümüşte yaşandığı gibi yukarı doğru hızlı bir yükseliş bekliyor.

frank-holmes

US Global Investors CEO’su Frank Holmes’tan Bitcoin,Ethereum ve altın yorumu geldi.

Kitco News’de gündemi değerlendiren Holmes 2021 yılında altından yüzde 40’lık bir yükseliş hareketi beklediğini belirtti:

“2021’de altından yüzde 40’lık bir hareket çok olası gözüküyor. Ons için 2200 ile 2600 dolar arasında bir fiyat bekliyorum. Son 21 yılda sıklıkla gördüğümüz iki-standart sapma hareketi altın fiyatında bize önümüzdeki 12 ayda 400 ilâ 800 dolarlık bir artış yaşatabilir. Bu bizi 2200-2600 aralığına götürecektir.”

Kripto para birimlerinin de iyi gitmeye devam edeceğini düşündüğünü belirten Holmes, Bitcoin’de benimsenmenin arttığını, Ethereum’un ise DeFi’daki gelişmelerle birlikte geniş kitlelere yayılacağını belirtti:

“Son 3 yılda Bitcoin alan insan sayısı artıyor. Bunu artan cüzdan sayısından da görebiliyoruz. Halving’in önemi büyüktü. Bugün altın madencileri, ‘Biz arzın yarısını kesiyoruz’ deseler, altın fiyatı 10 bin dolar olur. Bitcoin’de de bir arz-talep durumu söz konusu. Arz azaldıkça talep arttı ve bu yüzden bugün 20 bin dolara dayandık. Ethereum’a olan ilgi ise çok farklı bir konu. Bu ilgi merkeziyetsiz finans kaynaklıydı. DeFi’daki coin’lerin omurgası Ethereum. Bu da ETH için olan talebi artırıyor. Dolayısıyla ben Ethereum’da da, bu senenin başında altın ve gümüşte olduğu gibi yukarı doğru fırlayan bir yükseliş bekliyorum. “

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: