EOS için büyük gün: Voice, beta sürümü ile yayına giriyor

EOS’un geçen sene duyurulan sosyal medya platformu Voice, bugün beta sürümü ile bazı kullanıcılar için erişime açılıyor.

EOS Blockchain platformunu arkasındaki Block.one şirketi tarafından geliştirilen sosyal medya platformu Voice, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde beta sürümü ile kullanıma açılıyor.

İlk etapta daha önce erişim isteyen kullanıcı gruplarından bazıları davet edilecek ve platform yalnızca ABD’de ikamet edenlere açık olacak. Şirket tarafından gönderilen bir e-postada, sistem optimize edildikçe hizmetin İngilizce dilinde küresel olarak genişletileceği ifade edildi.

Beta sürümünü kullanma imkanı elde eden kullanıcıların aldığı Voice Token’lar aktarılamayacak ve daha sonraki bir tarihte sıfırlanacak. Voice’u sadece gerçek kişiler kullanabilecek. Bu nedenle şu anda erişim için gerçek kişi olunduğunun ve ABD’de ikamet edildiğinin kanıtlanması gerekiyor.

Block.one, Voice’u ilk olarak geçtiğimiz yılın Haziran ayında duyurmuştu. Şirket, sadece Voice.com alan adı için 30 milyon dolar ödemişti.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: