Dev Bitcoin Borsası Binance’den Sevindiren Ripple Hamlesi!

Dev Bitcoin Borsası Binance’den Sevindiren Ripple Hamlesi!

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve altcoin borsası Binance’nin ABD şubesi, son zamanlarda gerçekleşen başka bir Ripple listelemesinin ardından müşterilerinin mobil uygulamasında USD karşısında XRP ticareti yapmalarına izin veriyor.

Binance’nin ABD şubesinden sevindiren Ripple hamlesi

Kısa bir süre önce önde gelen Bitcoin ve altcoin borsası Binance’nin ABD şubesi olan Binance.US, Twitter’da XRP/USD ticaret çiftini mobil ticaret uygulamasına eklediğini söyledi. Daha önce, kripto topluluğu Binance’nin XRP ODL akışlarını denediğine dair doğrulanmamış verileri tartışıyordu.

Twitter’da Binance.US’un XRP Likidite Endeksi’ni kurduğunu iddia eden Twitter kullanıcısı Tenitoshi, Binance.US’in Meksika borsası Bitso ve Japon Bitbank’a XRP’de pilot ödeme yaptığını bildirdi. Şu anda, birçok XRP ODL koridoru var: Meksika, Filipinler, Avustralya ve birkaç tane daha.

Bu hafta başında Ripple’ın XRP’si başka bir borsada listelendi

Ripple’ın XRP’sinin başka bir borsada listelendiği bu hafta başında bildirildi. İngiltere merkezli kripto borsası Luno, XRPL defteri üzerinde çalışan üçüncü en değerli kripto para birimini platformuna ekledi. Bundan önce, borsa bir yıl boyunca 3 milyon kullanıcısı arasında bir anket yapmıştı.

Bitcoin’in Birçok Adımını Bilen İndikatör, Ripple İçin Tarihi Sinyali Verdi!

Anket sonucunda kullanıcılar en çok XRP’nin platforma eklenmesini talep ettikleri için borsa kripto parayı sonunda listeledi.

%d blogcu bunu beğendi: