Crypto.com, Bitcoin’i halving öncesi yarı fiyatına sunuyor

Popüler kripto para platformu Crypto.com, Bitcoin’i halving öncesi yüzde 50 indirimle sunacağı 1 milyon dolarlık bir havuz oluşturdu.

bitcoin

Sponsorlu

Kripto para platformu Crypto.com, Syndicate programı kapsamında Bitcoin’i yüzde 50 indirimle sunacak.

Syndicate nedir?

Syndicate (indirimli satış), daha çok kullanıcıya ulaşmanın yanı sıra CRO sahiplerine de farklı avantajlar sağlamak için Crypto.com tarafından yapılan etkinliklerdir. Daha önce gerçekleştirilen EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, ETH ve VET syndicate’lerinin ardından ekip, şimdi de halving’e özel yüzde 50 indirimli BTC satışını duyurdu. Bu syndicate’e özel olarak ilk defa CRO stake etmemiş kullanıcılara da katılım şansı verildi.

Kimler katılabilecek?

Syndicate, 12 Mayıs TSİ 09.00’da başlayacak ve katılım herkese açık olacak. Toplamda 1 milyon dolar değerinde BTC satılacak. Katılım için onaylanmış bir Crypto.com hesabına ihtiyaç var. Yalnızca kimliğini onaylamış olan kullanıcılar katılım sağlayabilecek.

Süreç nasıl işliyor?

Syndicate’in ilk günü (12 Mayıs TSİ 09.00 itibari ile) kullanıcılar, aşağıdaki grafikteki katılım olanlarına göre katılımda bulunur. CRO stake etmeyen kullanıcılar 200 dolar değerinde (3600 CRO) katılım hakkına sahiptir. Daha fazla katılımda bulunmak isteyen kullanıcıların, CRO stake etmeleri gerekir. Ne kadar çok CRO stake edilirse katılım hakkı o kadar büyüyor. Bu stake’in Crypto.com platformu üzerinde yapılması gerekiyor. bu stake, bütün syndicate’lere katılım hakkının yanı sıra yıllık yüzde 20 oranında CRO getirisi de veriyor.

İlk 24 saatin tamamlanmasının ardından (13 Mayıs günü TSİ 09.00’a kadar) ikinci gün katılım kapatılır ve toplam katılım miktarı hesaplanarak 1 milyon dolarlık BTC havuzu, kullanıcılar ile paylaştırılır. Üçüncü gün ise bütün kullanıcılar, indirimli havuzdan kendilerine düşen payları görebildikleri bir e-posta alırlar ve o andan sonra kullanıcılara iki seçenek sunulur. Biri, verilen oranları kabul ederek kendileri için ayrılmış syndicate ürününü (BTC) almak. Diğeri ise bu oranları kabul etmemek. İki seçenekten birinin seçilmesinin hemen ardından varlıklar hesaba yansır. Kullanıcılar, bu varlıkları istediği şekilde kullanabilirler. Transfer edilebilir, alım-satım yapılabilir. Herhangi bir işlem sınırlaması bulunmaz.

Kullanıcının payı nasıl hesaplanır?

Katılımcıya düşen pay; her katılım miktarının bütün katılımcıların topla katılım miktarına bölünmesiyle hesaplanır. Katılım miktarını artırmanız, doğru orantılı olarak daha fazla miktarda syndicate ürünü almanızı sağlar.

Sorular için: https://t.me/Cryptocom_TRCrypto.com@cryptocom

Presenting http://Crypto.com  Halving Special, with 50% off on $BTC on 12 May on http://Crypto.com  Exchange-$1M allocation- No CRO staking required🔥Sign up now! http://bit.ly/2yRUBGz 
We’re also giving away $100K in #BTC. Follow & RT for a chance to receive $250.

Yerleştirilmiş video

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: