Bu hafta gerçekleşecek en önemli 5 altcoin olayı

Bu hafta Flow’dan (FLOW) Stratis’e (STRAX) beş altcoin için önemli gelişmeler var.

altcoin (4)

Flow (FLOW) – Stake ödülleri dağıtımı

Arkasında Andreessen Horowitz, Digital Currency Group gibi önemli destekçilerin olduğu Flow’da 23 Aralık’tan itibaren stake ödülleri dağıtılmaya başlanacak. Bugünlerde projenin önemli borsalarda listelenmesi de söz konusu olabilir. Henüz hiçbir borsaya girmedi.

Swipe (SXP) – Debit kartı teslimi

Visa debit kartları sunan Blockchain tabanlı bir finansal platform olan Swipe, 22 Aralık’ta Swipe Visa debit kartlarının ABD’de sahiplerine teslim edilmeye başlanacağını duyurdu. Ek olarak Swipe Visa kartları Kanada’da da piyasaya sürülecek ve Kanada Doları, Swipe Wallet’a bir itibari para olarak eklenecek. Kanadalı kullanıcılar, önümüzdeki hafta kartlar için ön sipariş verebilecekler.

Stratis (STRAX) – InterFlux devreye alınıyor

Finans sektörü odaklı, kurumsal kullanıcılar için tasarlanmış bir Blockchain platformu ve dijital para olan Stratis’te InterFlux protokolü 22 Aralık’ta yayınlanacak. InterFlux, halka açık ve özel blok zincirleri arasında iletişimi sağlayan bir protokol. Protokol, Hyperledger Fabric blok zinciri çözümüyle birlikte çalışabiliyor ve ayrıca Ethereum desteği de sunuyor.

InterFlux’un, Startis platformuyla daha önceden var olan blok zincirleri arasında entegrasyonu kolaylaştıracağı belirtiliyor.

IoTeX (IOTX) – 90 milyon IOTX yakılacak

Yeni nesil IoT (Nesnelerin İnterneti) blok zinciri platformu oluşturmayı hedefleyen IoTeX’te 22 Aralık’ta yakım gerçekleşecek ve 90 milyon IOTX kalıcı olarak yok edilecek. Bu miktar, toplam arzın yüzde 1’ine ve dolaşımdaki arzın ise yaklaşık yüzde 2’sine karşılık geliyor.

Ankr (ANKR) – ONX airdrop’u yapılacak

Ankr’de airdrop haftasına girildi. Tamamı Kore borsaları olan Bithumb, Coinone ve Upbit’te ANKR token tutanlar, 1:10,000 oranında ONX token alacaklar. Yani 10,000 ANKR’ye 1 ONX verilecek.

Airdrop için bakiye kayıtları, ONX’in 11,513,500 numaralı blokunda alınacak ve bu da yaklaşık olarak 24 Aralık’a karşılık geliyor.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: