Bu etkinliğe gelen herkese 100 dolarlık Bitcoin dağıtılıyor

Tim Draper’ın risk sermayesi şirketi Draper Goren Holm, Ekim ayında düzenlenecek olan Los Angeles Blockchain Summit’e gelen her katılımcıya 100 dolarlık Bitcoin vadetti.

Dün, Bitcoin yatırımcısı ünlü milyarder Tim Draper’ın risk sermayesi şirketi Draper Goren Holm, 6-7 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Los Angeles Blockchain Summit etkinliği sırasında ücretsiz Bitcoin verileceğini açıkladı.

Açıklamaya göre şirket, zirveye katılan herkese 100 dolar değerinde Bitcoin hediye etmeyi vadediyor ve bunu toplumu dönüştürücü dijital para birimi hakkında eğitim almaya teşvik etmek için yapıyor.

Dahası, etkinliğin normal giriş biletleri 299 dolarken sosyal alım satım platformu eToro’ya kaydolan müşterilere ücretsiz veriliyor. Sınırlı sayıda olduğu belirtilen ücretsiz bilet almaya hak kazanabilmek için eToro’dan 50 dolarlık kripto para alma şartı koşuluyor.

Draper Goren Holm@DraperGorenHolm

BREAKING NEWS! We’ll give you $100 in #Bitcoin to come to the next @LABlockchainSmt to learn how to spend, save, earn or trade $btc and how blockchain will change the world!

Join us at our annual conference in October! https://lablockchainsummit.com 5117:11 – 5 Mar 2020Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik40 kişi bunun hakkında konuşuyor

Draper, Goren ve Holm, ortak bir açıklamada, “Bitcoin’in dünyayı olumlu yönde değiştirdiği yadsınamaz. Bitcoin’i öğrenmenin en iyi yolu onu kullanmaktır ve bu nedenle binlerce insana ilk 100 dolar değerindeki Bitcoin’lerini vermek istedik.” denildi.

Dünyanın dört bir yanında önceden planlanmış kripto paralarla ilişkili pek çok konferans birbiri ardına iptal ediliyor veya erteleniyor. Bunların en sonuncusu bugün yılın üçüncü çeyreğine ertelendiği duyurulan Bitcoin 2020 konferansıydı. Normal şartlarda konferans Mart ayı sonunda gerçekleşecekti.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: