BitMEX CEO’su: Bitcoin, 20,000 dolar yolunda

BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, Peru’dan bir fotoğraf paylaşarak Bitcoin’in fiyatının 20,000 dolar yolunda olduğunu öne sürdü.

Bundan bir ay önce tatile gittiğini ve Eylül’de döneceğini açıklayan kaldıraçlı kripto para borsası BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes’in dönüşü, iddialı bir Bitcoin tahminiyle oldu.

Bir ay sonra tekrar ortaya çıkan Hayes, Peru’nun gökyüzündeki gizemli şehri Machu Picchu’nun tepesinden bir fotoğrafla tatilden döndüğünü ve gelecek hafta Singapur’da düzenlenecek Invest Asia konferansına katılacağını ifade etti. Bitcoin’e ilişkin bir de fiyat tahmininde bulunan Hayes, en büyük kripto paranın değerini ikiye katlama yolunda olduğunu ve 20,000 dolara ulaşacağını ileri sürdü.

Arthur Hayes@CryptoHayes

Did y’all miss me? I’m back from deepest darkest Peru, ready to cash checks. For those of you in Singapore next week for Invest Asia keep Wednesday night free. We will be two-steppin’ straight to $20k.

Resmi Twitter'da görüntüle

Hayes, geçtiğimiz Mart ayında Bitcoin henüz yaklaşık 4000 dolardan işlem görürken fiyatın 2019’un sonuna kadar 10,000 doları bulacağını öngörmüştü.

BitMEX CEO’su uzun vadede de iyimser. Hayes, lider kripto paranın 2-5 yıl içinde 50,000 dolara çıkabileceğine inanıyor.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: