Bitcoin’de büyük yükseliş getirebilecek 4 şey

Popüler kripto para cüzdanı Abra’nın CEO’su, orta vadede Bitcoin’in fiyatında büyük yükselişler sağlayabilecek faktörleri sıraladı.

Popüler kripto para cüzdanı Abra’nın CEO’su Bill Barhydt, kullanıcılarına gönderdiği bir e-postada Bitcoin’de bir hafta öncesinde olduğundan çok daha iyimser olduğunu ve söyledi ve bunun nedenlerini sıraladı.

Brhydt, bunları şu şekilde açıkladı:

1. Parasal genişleme geliyor

“Koronavirüs felaketinin deflasyonist baskılarıyla başa çıkabilmek için dünya çapında 5-10 trilyon dolarlık yeni para basımı olmasını bekliyoruz. Bu Bitcoin’in fiyatında bir patlamaya yol açabilir.”

2. Bitcoin yarılanmasına iki aydan daha az bir süre kaldı

“Yeni Bitcoin arzı, yarı yarıya düşmek üzere. Bu madencilik yapanların yanı sıra yatırımcılarda da büyük bir şok yaratacak ve bence şimdiye kadar hiç Bitcoin’e yansımadı. Parasal genişleme ile birleşince, herkese yetecek yeterli Bitcoin olmayacak. Bu Bitcoin2in fiyatında bir patlamaya yol açabilir.”

3. Para enflasyonuna karşı bir hedge olarak daha fazla farkındalık

“Para enflasyonu, uzun vadede yatırımlarınızın değerini sıfıra çeker. Önümüzdeki 2-4 yıl içinde daha fazla itibari para biriminin başarısız olmasını bekliyorum. Avro açık bir şekilde risk altında. Bu negatif banka faizlerine ve süper yüksek kredi faizlerine yol açabilir ve bankacılık sistemi üzerinde büyük bir yük oluşturabilir. İnsanlar, yatırım dolarları için bir güvenli liman arayacaklar. Bu Bitcoin’in fiyatında patlamaya yol açabilir.”

4. Bitcoin ile kazanmak için heyecan verici yeni fırsatlar

“İnsanlar, Bitcoin ile sadece fiyat artışının ötesinde para kazanabilecekleri fikrine uyanıyorlar. Çok yakında bu alanda Abra’dan daha fazla duyuru gelecek! Bu Bitcoin’in fiytında bir patlamaya yol açabilir.”

CEO, son olarak “Bitcoin fiyat dalgalanmaları, önümüzdeki birkaç hafta içinde daha çarpıcı olacak ancak Bitcoin için orta vadeli görünüm her zamankinden iyi. Hayatta hiçbir şey garanti değil ancak varlıklarımın en az yüzde 10’unu Bitcoin’de tutmamın benim için doğru oyun olduğuna inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: