Bitcoin maksimalisti, bu nedenle Ethereum’da pozisyon artırıyor

Ethereum’a yönelik sert eleştirileri ile bilinen Bitcoin savunucusu Tuur Demeester, teknik görünümün iyi olması nedeniyle Ethereum’da pozisyon artırıyor.

etheruem-eth

Ünlü Bitcoin savunucusu Tuur Demeester, teknik görünümden dolayı Ethereum (ETH) tutma konusunda fikrini değiştirmiş görünüyor.

Demeester, uzun yıllardır Bitcoin’in en yakın rakibini sert sözlerle eleştiriyor ve Ethereum’a karşı olduğunu söylüyordu. Ethereum’un “aşırı sorunlu temelleri” hakkında hala aynı düşündüğünü vurgulayan Demeester’in ETH’de pozisyon artırmasının nedeni ise fiyat üzerinde teknik faktörlerin iyi olması.

Görüşlerini, önceki gün açıklayan makro yatırımcı ve analist, “ETH/BTC tekniklerinin yükseliş eğiliminde olduğu konusunda Peter Brandt ile aynı fikirdeyim ve bu nedenle pozisyon artırdım. Bununla beraber ETH’nin temellerinin hâlâ aşırı derecede sorunlu olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Twitter/Tuur Demeester

Kripto para yatırım fonu Adamant Capital’in kurucu ortağı da olan Demeester, bu sözleriyle fiyat anlamında bir yükseliş beklemesine karşın Ethereum hakkında çekincelerinin aynı kaldığını vurguladı. Demeester ayrıca Peter Brandt’in son analizine de dikkat çekti. Brandt, 0.03276 BTC’lik bir hedef koyarak ETH’nin bir çıkış yakalamasını beklediğini açıklamıştı. Deneyimli analist, çoğu altcoin’in yakın gelecekte Bitcoin’e karşı değerleneceğini de öngörüyor.

ETH, haberin yayına girdiği dakikalarda 240 dolar veya 0.026 BTC’den işlem görüyor. Brandt’in koyduğu hedef gerçekleşirse kripto para, Bitcoin’e karşı yüzde 26’lık bir yükseliş kaydetmiş olacak.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: