Bitcoin için 0.01 dolardan 18 milyon adet alım emri!

Kripto para yatırımcısı ve girişimci Alistair Milne, Bitfinex’te 0.01 dolardan 18 milyon 520 bin BTC’lik alım emri girdi.

bitcoin

Kripto para borsası Bitfinex’te Bitcoin’in 0 dolara düşmesini önleyecek şekilde 18 milyon 520 bin BTC’lik alım emri girildi.

Bitcoin’in Bitfinex’te sıfıra düşmesi artık olasılık dışı. Bir adam, en büyük kripto para 0 dolara yaklaştığında hepsini alacak.

Girişimci Alistair Milne, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Bitfinex üzerinde 18.52 milyon BTC’lik alım emri girdiğini açıkladı. Bu rakam, dolaşımdaki tüm Bitcoin’lere eş.

Kaynak: Twitter

Bitfinex’te verdiği alım emrinin ekran görüntüsünü de paylaşan Milne, “Bitcoin’in hiçbir zaman sıfır dolar olmayacağını garanti ediyorum. En azından Bitfinex’te… 0.01 dolardan hepsini alıyorum.” ifadelerini kullandı.

Milne’in böyle bir fiyatta işlemi tamamlaması için 185 bin 200 dolara ihtiyacı var. Bu miktar, mevcut fiyatlarla 19.7 BTC ediyor.

Bitcoin’in sıfır dolara gerileyeceğine inanan çok sayıda isim var. Henüz geçtiğimiz ay ünlü yatırımcı Jim Rogers, Bitcoin’in değerinin sıfırlanacağını iddia etmişti. 2019 yılına Davos’ta bir panelde konuşan BCG Digital Ventures’ın kurucusu Jeff Schumacher ise “Sıfıra gideceğine inanıyorum. Bence harika bir teknoloji ama bir para birimi olduğuna inanmıyorum. Hiçbir şeye dayanmıyor.” iddiasında bulunmuştu.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: