Binance’ten merak uyandıran paylaşım: BNB hareketlendi

Kripto para borsası Binance’in resmi Twitter hesabından gizemli bir paylaşım yapıldı ve BNB’nin fiyatı 16 dolara yaklaştı.

Bugün sabah saatlerinde en büyük kripto para borsalarından Binance’in resmi Twitter hesabından merak uyandıran bir paylaşım yapıldı. İlgili paylaşımda bir Binance logosu ile E, V harfleri ve 0, 3 rakamlarına yer verildi. Aynı zamanda borsanı Twitter profil görseli de değiştirildi.Binance✔@binance

Yerleştirilmiş video

Bunun ne anlama geldiğiyle ilgili kafalarda soru işaretleri oluşurken birçok Binance kullanıcısı çeşitli tahminler yürüttü. Kullanıcılar, ağırlıklı olarak borsanın yeni bir versiyon geliştirdiği ve kullanılan harf ile rakamların “Exchange version 3.0” anlamına geldiğini düşündüler.

Bu arada aynı paylaşım Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından da yapıldı ve Zhao da profil görselini aynı şekilde değiştirdi.

Gizemli duyurunun ilerleyen saatlerde netlik kazanması muhtemel. Bununla beraber, BNB’nin fiyatı şimdiden hareket kazandı. Kripto para, duyuru sonrası 15.75 doları aştı ve dünden bu yana ise yüzde 15’in üzerinde değer kazandı.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: