Binance ve Zhao’dan merak uyandıran paylaşım

Kripto para borsası Binance’in resmi Twitter hesabı ile borsanın CEO’su Changpeng Zhao’nun kişisel hesabından gizemli bir paylaşım yapıldı.

Kripto para borsası Binance’in resmi Twitter hesabından bugün merak uyandıran bir paylaşım yapıldı. Sadece bir bulut emojisinin kullanıldığı paylaşımda başka herhangi bir ifade yer almazken benzer bir paylaşım borsanın CEO’su Changpeng Zhao’dan da geldi.

Paylaşımın Binance’te yakında yayına alınacak yeni bir geliştirmeyle ilgili olduğu açık. Birçok kullanıcı, konu hakkında kafa yorarken senaryolar, genellikle bulut madenciliği etrafında toplanıyor.

Binance@binance

☁️

29718:41 – 7 Şub 2020Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik120 kişi bunun hakkında konuşuyor

Halihazırda birçok borsa ayrıca bulut madenciliği hizmeti de veriyor. Örneğin büyük borsalardan Hotbit bunlardan biri. Son dönemde lending, staking dahil olmak üzere kripto para sektöründe birçok farklı alanda hizmet sunmaya başlayan Binance’in bulut madenciliği hizmeti de vermesi şaşırtıcı olmaz.

Bulut madenciliği, herhangi bir madencilik cihazı satın almaya gerek duyulmaksızın kullanıcıların yaptıkları ödemeye oranla çevrim içi olarak madencilik sürecine katıldıkları ve bundan pay aldıkları bir sistem.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: