Binance, Andre Cronje’nin en yeni projesini listeledi

Yearn Finance (YFI) ile ünlenen DeFi geliştiricisi Andre Cronje’nin son projesi Keep3r Network (KP3R) Binance’te listelenmeye başlandı.

Popüler merkezi olmayan finans platformu Yearn Finance (YFI) ile büyük ilgi çeken ancak Eminence skandalından dolayı ağır eleştirilere maruz kalan Andre Cronje, son projesi Keep3r Network (KP3R) ile yeni bir heyecan yarattı.

Token, Uniswap üzerinde ilk günde 257 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaştı. Fiyatı da 27 dolar seviyelerinden 350 dolara çıktı. Daha sonra düşüşe geçen token bugün 160 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Henüz birkaç gün önce piyasaya çıkan KP3R, Uniswap ve diğer merkezi olmayan borsalardan sonra Binance üzerinde de listelenmeye başlandı. İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, KP3R’ı bugün TSİ 15.00’te BNB ve BUSD çiftleriyle alım satıma açtı. Token, normal listeleme prosedürü ile değil, daha riskli varlıkların alım satımının yapıldığı İnovasyon Alanı’na eklenerek listelendi.

Binance’te 172 dolarla açılan KP3R, bir noktada 215 dolara kadar yükseldi.

Beta sürümde başlatılan Keep3r Network, hâlâ denetim altında. Keep3r Network v1 sözleşmeleri yayınlanmış, denetlenmiş ve gözden geçirilmiş olsa da yine de hatalar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla yatırım yapmak şu aşamada risk taşıyor.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: