Beklenen güne çok az kaldı: OKEx, 10. token satışını HyperDAO ile yapıyor

Yatırım getirisi bakımından en başarılı birkaç IEO platformundan biri olan OKEx Jumpstart’ta 10. token satışı HyperDAO ile yapılıyor.

Ortalama yüzde 600’lük yatırım getirisi ile en başarılı IEO platformlarından biri olan OKEx Jumpstart, HyperDAO ile 10. token satışını gerçekleştiriyor. 

Borsa, HyperDAO token satışından önce kurallarda değişikliğe giderek satışlara katılma eşiğini düşürdü. Buna göre artık token satış gününden önceki 5 gün boyunca günlük en az 100 OKB tutan kullanıcılar, OKEx Jumpstart projelerine katılmaya hak kazanıyorlar. Aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi tutulan OKB miktarı, 500 ve katları şeklinde arttıkça daha fazla token alma imkanı veriliyor.

HyperDAO satışı, iki oturum halinde gerçekleştirilecek. İlk oturum, OKB tutarak katılım hakkı kazananlara, ikinci oturum ise borsadaki işlem hacmine göre katılım hakkı elde edenlere ayrıldı. Jumpstart projelerinde yer almak için OKB tutmak şart değil. OKEx’in kuruluşundan beri, toplam spot işlem hacmi en az 5 BTC olanlar da katılım sağlayabilecek. Aynı şekilde, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi BTC hacmi arttıkça daha fazla token alma imkanı sunuluyor.

Bu arada token satışlarında yer alabilmek için KYC2 kimlik doğrulamasının tamamlanmış olması gerekiyor.

25 Şubat 2020 TSİ 07.00‘de başlayacak ve yarım saat sürecek ilk oturumda 100,000,000 HDAO, aynı gün 08.00‘de başlayacak ve yine yarım saat sürecek ikinci oturumda da 100,000,000 HDAO dağıtılacak. Her bir kişi, minimum 32,000 ve maksimum 400,000 HDAO alacak. Her bir HDAO’nun satış fiyatı 0.01 dolar.

HDAO, 25 Şubat 2020 TSİ 10.00‘da OKEx’te listelenecek.

Token satışına katılmak için şimdi tıklayın

Daha fazla bilgi ve sorular için OKEx Türkiye resmi Telegram kanalına girin: https://t.me/okexofficial_tr

Tüm dünyadaki kullanıcıları için etkili, şeffaf, güvenilir ve tüm finansal hizmetlerin tek platformda bulunduğu bir tek durak DeFi (merkeziyetsiz finans) ekosistemi sunan HyperDAO ile ilgili ayrıntılı bilgiler için: https://medium.com/@OkexTurkiye/okex-jumpstart-10-hyperdao-7e58b025fa3

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: