Analist grafikle gösterdi: Bitcoin, boğa piyasasının neresinde?

Analist Willy Woo, bir grafikle birlikte Bitcoin’in boğa piyasasının ilk aşamasını kapattığını ve orta evreye geçiş yaptığını ileri sürdü.

Bitcoin, TSİ 10.50’de 10,040 dolardan işlem görüyor ve giderek dar bir alana sıkışıyor. En büyük kripto paradaki bu sıkışmayı çok yakın zamanda aşağı veya yukarı yönde sert bir hareketin izlemesi bekleniyor.

Yarın Bakkt’ın Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri devreye girecek. Bu olayın sıkışmanın çözülmesine zemin hazırlayabileceği tahmin ediliyor.

Öte yandan Bitcoin’i daha uzun bir zaman çerçevesine göre değerlendiren analist Willy Woo, geçmişteki fiyat hareketlerine dayanarak kripto paranın esas büyük dalgaya henüz başlamadığını ve bunun yakın olduğunu ileri sürdü.

Woo, aşağıdaki grafikle desteklediği iddiasında “Boğa piyasasının açılışını kapatıyoruz ve orta boğa piyasasının başlamasını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. Grafikteki kırmızı noktalar, Bitcoin sert bir yükselişe başlamadan önceki birikim evrelerini, diğer bir deyişle boğa piyasalarının ilk aşamalarının kapanışlarını gösteriyor.

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: