5 günlük periyodu kaçıranlar için fırsat devam ediyor: OKEx’te HyperDAO’ya son 3 gün!

Yatırım getirisi bakımından en başarılı birkaç IEO platformundan biri olan OKEx Jumpstart’ta beklenen 10. token satışı HyperDAO’ya katılmak için artık sadece 3 gününüz var!

Son zamanlarda Türkiye’ye dönük faaliyetlerine hız kazandıran kripto para borsası OKEx, Jumpstart platformuyla da adından söz ettiriyor. Dünyanın en büyük borsalarından biri olan OKEx’inJumpstart platformu, ortalama yüzde 600’lük yatırım getirisi ile en başarılı birkaç IEO platformu arasında.

Jumpstart’ta 10. token satışı, 25 Şubat Salı günü gerçekleşiyor. Jumpstart kullanıcıları, henüz borsada listelenmeden önce ilgili kripto paraya yatırım yapma şansı elde ediyor.

10. satış, HyperDAO ile gerçekleşecek ve şirket, bundan önce kurallarda değişikliğe giderek katılım eşiğini düşürdü. Buna göre artık token satış gününden önceki 5 gün boyunca günlük en az 100 OKB tutan kullanıcılar, OKEx Jumpstart projelerine yatırım yapmaya hak kazanıyorlar. Aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi, bu periyot içerisinde tutulan OKB miktarı, 500 ve katları şeklinde arttıkça daha fazla token alma imkanı sağlanıyor.

5 günlük periyodu kaçıranlar için fırsat sürüyor: OKB tutmak şart değil

Kullanıcılar, HyperDAO’ya borsada listelenmeden önce yatırım yapmak için 5 gün boyunca her gün token tutmuş olmak zorunda değil. OKEx’teki toplam spot işlem hacmi en az 5 BTC olanlar da katılım sağlayabilecek. Aynı şekilde, aşağıdaki tabloda görüldüğü gibi BTC hacmi arttıkça daha fazla token alma imkanı sunuluyor.


Ayrıca bu 5 gün içerisinde günlük OKB ortalaması en az 100 OKB olanlar da yatırım yapabilecek. Yani, son gün olan 24 Şubat’ta 500 OKB alan biri, günlük 100 ortalamaya ulaşarak da katılım yapabilir.

HyperDAO satışı, iki oturum halinde gerçekleştirilecek. İlk oturum, OKB tutarak katılım hakkı kazananlara, ikinci oturum ise borsadaki işlem hacmine göre katılım hakkı elde edenlere ayrıldı. 25 Şubat 2020 TSİ 07.00‘de başlayacak ve yarım saat sürecek ilk oturumda 100,000,000 HDAO, aynı gün 08.00‘de başlayacak ve yine yarım saat sürecek ikinci oturumda da 100,000,000 HDAO dağıtılacak. Her bir kişi, minimum 32,000 ve maksimum 400,000 HDAO alacak. Her bir HDAO’nun satış fiyatı 0.01 dolar.

Bu arada token satışlarında yer alabilmek için KYC2 kimlik doğrulamasının tamamlanmış olması gerekiyor.

USDT paritesi ile listelenecek, Çinliler katılamayacak

HDAO, 25 Şubat 2020 TSİ 10.00‘da OKEx’te listelenecek. Kripto para USDT paritesi ile beraber yer alacak. Son olarak Çin, token satışının kısıtlı ülkeleri arasında yer alıyor. 

Daha fazla bilgi ve sorular için OKEx Türkiye resmi Telegram kanalına girin: https://t.me/okexofficial_tr

Tüm dünyadaki kullanıcıları için etkili, şeffaf, güvenilir ve tüm finansal hizmetlerin tek platformda bulunduğu bir tek durak DeFi (merkeziyetsiz finans) ekosistemi sunan HyperDAO ile ilgili ayrıntılı bilgiler için: 

Kaynak:uzmancoin

%d blogcu bunu beğendi: